Detail státu

Tunisko Tunisko - transparent

Vyhledávání zájezdu
  • České CK
  • Německé CK
Rozšířené hledání

Destinace:

Toužíte se ohřát u moře i mimo sezónu nebo rovnou v zimě a exotika je pro vás to pravé ořechové? Pak se vydejte do Severní Afriky, konkrétně do Tuniska a navštivte oblast Tuniské pevniny nebo Djerby, kde si to nejteplejší léto můžete užít od května až do října a v oblasti Djerby dokonce během celého roku. Tunisko láká návštěvníky nejen svými krásnými písečnými plážemi, ale také historickým centrem starého města Tunisu, proslulými trhy nebo zříceninou Kartága, které patří do světového dědictví UNESCO. Nejznámějšími letovisky jsou Hammamet a Monastir, kde najdete dlouhé písčité pláže a pohodlné hotely určené pro relaxaci. Pokud chcete svou dovolenou strávit aktivně, můžete si vybrat z nejrozmanitějších vodních sportů, potápění, zahrát si golf či vyjet na adrenalinovou jízdu na čtyřkolkách do písečných dun Sahary. Na své si přijdou také příznivci wellness. Většina hotelů nabízí masáže a omlazující procedury. Nejkrásnější pláže na tuniské pevnině nabízí středisko Mahdia. Oblíbenou destinací v Tunisku je také velice oblíbený slunný ostrov  Djerba, kde dominují bělostné pláže, starobylé mešity a malebné vesnice z keramiky. Během exkurze do vnitrozemí se dozvíte o kultuře obyvatel. Hlavní město Tunis na vás zapůsobí kombinací tradice a modernosti. Zkuste ne místních tržištích usmlouvat tu nejatraktivnější cenu pro váš suvenýr a zažijte tak tu pravou atmosféru této země. Vyberte si ze široké nabídky last minute zájezdů a hýčkejte se v luxusním hotelu s all inclusive nabídkou vynikajícího jídla a pití.

Neváhejte, vyberte si některý se zájezdů do oTuniska, a zažijte zde pohodovou dovolenou :)

Kdy na dovolenou do Tuniska

Nejtepleji je v Tunisku od června do září, kdy teploty přesahují 30°C a teplota moře je okolo 25°C. Turisté, kteří se chtějí ohřát a opálit, létají do této země právě v tomto období. Příznivci výletů a poznávání památek pak ocení spíše podzim, kdy teplota klesá na příjemných 25°C a méně.

Tunisko a vízum

Na dovolenou v Tunisku budete potřebovat pouze pas, který bude platný alespoň 3 měsíce od začátku vaší dovolené. Vízum není požadováno, platí se ovšem výstupní poplatek, takzvaný kolek, který bude nalepen do pasu.

Tunisko, doba letu a časový posun

Do Tuniska poletíte 2 hodiny a 40 minut, vzdálenost z Prahy je 1 800 km. Změny času se obávat nemusíte, je zde stejný čas jako v ČR.

Letiště

Tunis          TUN

Enfidha       NBE

Monastir      MIR

[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání

další nabídky >


Tunisko dovolená a zájezdy