Detail státu

Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty - transparent

Vyhledávání zájezdu
  • České CK
  • Německé CK
Rozšířené hledání

Destinace:

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY

Spojené arabské emiráty jsou od roku 1971 federací sedmi konstitutivních emirátů – Dubaj (Dubai), Abú Zabí (Abu Dhabi), Fudžajra (Fudschaira), Šardžá (Schardscha), Adžmán (Adschman), Rás al-Chajma (Ra’s al-Chaima ) a Umm al-Kuvajn (Umm al-Qaiwain), které se rozkládají v jihozápadní Asii ve východní části Arabského poloostrova při pobřeží Perského zálivu (Blízký východ). Vydejte se do jedné z nejmodernějších rekreačních oblastí a vyberte si hotely luxusní třídy, které se nacházejí hlavně v blízkosti hlavních turistických atrakcí. Navštivte památky, které pocházejí z arabských tradic, historicky významná místa, moderní zábavní parky a sportovní zařízení. Dovolená ve Spojených arabských emirátech je zárukou celoročně krásného počasí. Na tomto místě je pouze 10 dní deště za rok a teploty jsou téměř vždy vyšší, než 20 ° C. Využijte last minute nabídky zájezdů a poznejte krásu Blízkého východu. Potřebujete poradit? Obraťte se na GLOBUS TRAVEL, společností s více než 10 letou zkušeností.

Kdy na dovolenou do Dubaje

Pro letní měsíce v květnu až září jsou teploty nad 40° C a minimální teploty neklesnou pod  30° C, moře dosahuje teploty 30° C a vlhkost vzduchu je 60%.

Proto nedoporučujeme období od května do září, kdy má teplota vody přes 30° C a teploty vzduchu přesahují 40° C. Ideální měsíce pro návštěvu Emirátů jsou říjen, listopad, prosinec, únor, březen, duben.

Spojené arabské emiráty a vízum

Pro vstup do SAE stačí mít 6 měsíců platný pas po návratu z dovolené. Cestující, kteří mají v pasu izraelské razítko, nemusí být do země puštěni.

 Spojené arabské emiráty, doba letu a časový posun

Doba letu je z Prahy 6 - 6,5 hodiny a převážně se jedná o přímé lety. Časový posun jsou 2 hodiny letního času a 3 hodiny zimního času.

 

Letiště

Abu Dhabi Int.

AUH

Abu Dhabi Bateen

AZI

Dubai Int.

DXB

Fujeirah

FJR

Ras Al Khaimah

RKT

Sharjah

SHJ

Al Ain

AAN

Minhad AB

NHD

Dubai Al Maktoum

DWC

Sir Bani Yas Island

XSB

Dalma Island

ZDY

[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání

další nabídky >


Spojené arabské emiráty dovolená a zájezdy