Detail destinace
Vyhledávání zájezdu
  • České CK
  • Německé CK
Rozšířené hledání

Andalusie Španělsko - transparent

Destinace:

Milujete dobrodružství, zážitky a poznávání zajímavých míst? Pak je pro vás španělská Andalusie jako stvořená, je ideálním místem pro strávení vaší ideální dovolené. Andalusie leží na jihu Španělska a je ohraničená na severu i na jihu pohořím. V této oblasti na vás čeká opravdová exotika se vším všudy, a ještě mnohem více. Jako největší kraj Španělsko toho může totiž Andalusie opravdu hodně nabídnout.

V oblasti Andalusie na vás čekají krásné a dlouhé písčité pláže, které zaujímají 300 km pobřeží, průzračně čisté moře, zajímavé maurské památky, hrady, paláce, písečné duny, malebné vesničky, pulsující velkoměsta a různé přírodní úkazy. Za zmínku stojí například soutěska El Chorro, národní park Doňana, evropská poušť Tabernas, pláž Bolonia s písečnými dunami, malebné vesničky s typicky bílou barvou. úchvatné pláže s útesy nebo jeskyní obydlí v Guadisu. Pokud patříte mezi obdivovatele kostelů, pak určitě musíte navštívit město kostelů Carmona. Dominantou hlavního města Almería pak je pevnost s výhledem na chudou arabskou čtvrť.

Výtečná je také místní kuchyně, na které si rozhodně pochutnáte. Zahrnuje převážně ryby a mořské plody, olivy, citrusy a mandle, jehněčí nebo skopové maso a také místní specialitu – studenou polévku Gazpacho, sušenou šunku a další chutná jídla.

Andalusie toho ovšem nabízí ještě mnohem více, vydejte se proto za novými zážitky a dobrodružstvím, objevovat krásy této překrásné španělské oblasti. Na své si zde přijdou lidé všech generací. Andalusie – to je krásná a rozmanitá dovolená se vším všudy.

Neváhejte a vyberte si některý se zájezdů do Andalusie a zažijte zde pohodovou dovolenou :)

Počasí:

Dnes Počasí v Malaga - transparent 26° C Zítra Počasí v Malaga - transparent 22 - 26° C21.9. Počasí v Malaga - transparent 21 - 26° C
22.9. Počasí v Malaga - transparent 22 - 26° C23.9. Počasí v Malaga - transparent 20 - 27° C24.9. Počasí v Malaga - transparent 20 - 28° C
25.9. Počasí v Malaga - transparent 21 - 27° C26.9. Počasí v Malaga - transparent 21 - 26° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání

další nabídky >

Dovolená a zájezdy Španělsko Andalusie