Vyhledávání zájezdu
  • České CK
  • Německé CK
Rozšířené hledání

La Gomera Španělsko - transparent

Destinace:

Ostrov La Gomera, jeden z Kanárských ostrovů,  vás uchvátí divokými útesy, pralesy, roklemi a pevnostmi. Krajina je zde velice rozmanitá, což utváří nezapomenutelnou přírodní scenérii. Na několika místech na ostrově jsou také k vidění zajímavé skalní útvary, vypadající jako věže. Nejvíce jich můžete spatřit v jižní části ostrova La Gomera. Dalším zajímavým skalnatým objektem je například „stolová hora“ La Fortazela.

Na ostrově La Gomera můžete nejen lenošit na pláži a nechat se unášet na mořských vlnách, ale také podnikat pěší turistiku a výlety, poznávat přírodní krásy a zajímavé skalní útvary. Pláže tu jsou převážně oblázkové a kamenité.

Neváhejte a vyberte si z některých zájezdů na ostrov La Gomera a prožijte zde svou snovou dovolenou :) 

 

Kdy na dovolenou na La Gomera

Pokud jste milovníci léta, teplého moře a toužíte se opálit, pak je pro vás ideální doba na návštěvu La Gomera v letních měsících, kdy teplota šplhá ke 30°C. Výhodou Kanárských ostrovů je teplý Golfský proud, který zajišťuje celoroční možnost koupání. Teplota vody v zimních měsících sahá ke 20°C.

La Gomera a vízum

Kanárské ostrovy patří Španělsku, které je členským státem Evropské unie, proto můžete cestovat pouze s platným občanským průkazem.

La Gomera, doba letu a časový posun

Zájezdy na ostrov La Gomera jsou realizovány s přelety / přejezdy lodí mezi ostrovy Tenerife – La Gomera nebo Gran Canaria – La Gomera. Oproti České republice je zde o hodinu méně.

 

Počasí:

Dnes Počasí v Tenerife - transparent 24° C Zítra Počasí v Tenerife - transparent 21 - 25° C21.9. Počasí v Tenerife - transparent 21 - 25° C
22.9. Počasí v Tenerife - transparent 21 - 25° C23.9. Počasí v Tenerife - transparent 21 - 25° C24.9. Počasí v Tenerife - transparent 21 - 26° C
25.9. Počasí v Tenerife - transparent 23 - 32° C26.9. Počasí v Tenerife - transparent 26 - 31° C27.9. Počasí v Tenerife - transparent 24 - 29° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání

další nabídky >

Dovolená a zájezdy Španělsko La Gomera