Vyhledávání zájezdu
  • České CK
  • Německé CK
Rozšířené hledání

Fuerteventura Španělsko - transparent

Destinace:

Fuerteventura láká jednotlivce, aktivní turisty i milovníky relaxační dovolené. Strmé svahy, útulné vesnice, otevřené pláně a kilometry písečných pláží, to jsou Kanárské ostrovy. Ve Fuerteventuře je více než 300 slunečných dní s příjemnou teplotou po celý rok, proto se můžete na „ostrov věčného jara“ vydat bez ohledu na sezónu. Po osvěžujícím koupání v Atlantském oceánu mezi romantickými zátokami se můžete projít mezi květinami a palmami po nádherné promenádě.

Na Fuerteventuře vás uchvátí nejkrásnější pláže Atlantiku, na kterých si budete připadat jako v Karibiku. Nekonečně dlouhé bílé písčité pláže. Kopce kolem Betancuria jsou porostlé divokými olivovníky, zatímco v údolí rostou datlové palmy. Okuste vynikající kuchyni a navštivte typické tapas bary a kanárskou kuchyni s tradičními Papas arrugadas, malými bramborami v solné krustě, které se podávají s kořeněnými omáčkami. Ať už se rozhodnete pro dlouhé procházky na pláži, vzrušující dobrodružství na surfu nebo relaxaci a wellness, GLOBUS TRAVEL vám najde tu pravou dovolenou ve Fuerteventuře se zaručenou relaxací.

Neváhejte a vyberte si z některých zájezdů na Fuerteventuru a prožijte zde svou snovou dovolenou :) 

 

Kdy na dovolenou na Fuerteventuru

Kvůli oceánskému subtropickému klimatu zde proudí pasátové větry, které se mísí s teplým Golfským proudem. Podmínky tu tedy jsou příznivé celoročně, teplota nikdy neklesne pod 18°C. Nejtepleji je na Fuerteventuře od konce června do začátku září, kdy se teplota vzduchu pohybuje kolem 27°C a teplota moře je 22°C.

Fuerteventura a vízum

Fuerteventura je španělský ostrov, proto vám bude stačit pouze platný občanský průkaz. V zemích Evropské unie není vízová povinnost.

Fuerteventura, doba letu a časový posun

Z Prahy na Fuerteventuru poletíte 5 hodin 10 minut a urazíte vzdálenost 3550 km. Oproti středoevropskému času je zde – 1 hodina.

Letiště

Fuerteventura       FUE

 

Počasí:

Dnes Počasí v Fuerteventura - transparent 28° C Zítra Počasí v Fuerteventura - transparent 22 - 29° C21.9. Počasí v Fuerteventura - transparent 20 - 28° C
22.9. Počasí v Fuerteventura - transparent 21 - 27° C23.9. Počasí v Fuerteventura - transparent 21 - 29° C24.9. Počasí v Fuerteventura - transparent 22 - 33° C
25.9. Počasí v Fuerteventura - transparent 25 - 33° C26.9. Počasí v Fuerteventura - transparent 24 - 34° C27.9. Počasí v Fuerteventura - transparent 25 - 35° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání

další nabídky >

Dovolená a zájezdy Španělsko Fuerteventura