Vyhledávání zájezdu
  • České CK
  • Německé CK
Rozšířené hledání

El Hierro Španělsko - transparent

El Hierro je nejjižnější z Kanárských ostrovů a je zároveň jejich nejmenším obydleným ostrovem. Jeho příroda je fantastická a je absolutně nepoznamenána masovým turismem. Na El Hierru nenaleznete žádné velké hotelové komplexy, ale spíše menší rodinné hotýlky a penziony. Dovolenou na tomto překrásném ostrově doporučujeme především lidem, hledající klid a relax. Celý ostrov je pod ochranou UNSECO a přírodních krás je zde nespočet. Například zde naleznete sopečné bazény, nebo porosty jalovce, jimž střídavě vanoucí vítr bizarně zohýbal kmeny a jenž jsou velmi zajímavou podívanou na tomto ostrově. Celá krajina ostrova El Hierro je skalnatá a pobřeží je lemováno útesy s plážemi. Ostrov nabízí celkem 18 pláží a většinou se jedná o přírodní pláže s přírodními bazénky. Nabízí se výlet na vyhlídku Mirador de la Peňa, která je dílem lanzarotského architekta a umělce Césara Manriqua. Ostrov El Hierro je ideálním místem pro milovníky pěší turistiky a relaxace v panenské přírodě. Přijdou si zde na své i cyklisté, potápěči, rybáři i paraglaidisté. 

Neváhejte a vyberte si některý se zájezdů na ostrov El Hierro a zažijte zde pohodovou dovolenou :)

 

Kdy na dovolenou na El Hierro

Na Kanárských ostrovech je sezóna celoročně. Teplota zde niky neklesne pod 18°C, proto záleží, jestli toužíte po vysokých teplotách nebo dáváte přednost příjemnějšímu počasí, které je ideální na poznání celého ostrova. V červenci a srpnu se teplota na El Hierru pohybuje kolem 30°C a teplota vody je 24°C. Celkově je počasí velmi slunečné a skoro zde neprší. 

El Hierro a vízum

Občané členských států Evropské unie mají právo svobodného pohybu a pobytu na území všech států. Na ostrov El Hierro tak můžete letět pouze s platným občanským průkazem.

El Hierro, doba letu a časový posun

Zájezdy na ostrov El Hierro jsou realizovány s přelety/přejezdy lodí mezi ostrovy Tenerife – El Hierro nebo Gran Canaria – El Hierro.  Časový posun je zde – 1 hodina oproti středoevropskému času.

[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání

další nabídky >

Dovolená a zájezdy Španělsko El Hierro