Detail státu

Španělsko Španělsko - transparent

Vyhledávání zájezdu
  • České CK
  • Německé CK
Rozšířené hledání

Destinace:

Dlouhé písčité pláže, čisté moře, krásná příroda, vynikající kuchyně, vstřícní a pozitivně naladění obyvatelé, spousta zábavních příležitostí, pulsující velkoměsta, majestátní hory a historické památky. To vše, a mnohem více, vám nabízí jedna z nerjozmanitějších zemí Evropy - Španělsko. Ať už se na svou dovolenou vydáte na Baléárské ostrovy, Kanárské ostrovy, nebo španělskou pevninu, všude na vás budou čekat neopakovalné zážitky. Na většině území Španělska vládne klima kontinentální s velkými teplotními rozdíly - horké suché léto a chladná zima. Jih a jihovýchod země má středozemské podnebí, kde jsou teplotní rozdíly mezi zimou a létem menší. 

Vypravte se na překrásný a proslulý ostrov Mallorca. Svou dovolenou si zde užije skutečně každý. Naleznete zde nádherné pláže, živá letoviska, plná noční zábavy a překrásnou přírodu. Ostrov Ibiza vás kromě krásných pláží zase může nalákat na nekonečné večírky a obří párty pod širým nebem. Menorca a Formentera jsou ostrovy, které by se daly nazvat oázou klidu. Ideální pro klidnou rodinnou dovolenou u moře. 

Navštivte prosluněnou Andalusii a poznejte pobřeží, plné nekonečných písčitých pláží a nádherné přírody. Láká vás divoký noční život s kombinací příjemného koupání a možností návštěvy slavné Barcelony? Pak je tu pro vás Costa Brava

Objevte krásu Kanárských ostrovů s nádechem exotiky a vydejte se na Tenerife, kde v divoké a čarokrásné přírodě leží nejvyšší hora Španělska Pico del Teide, měřící 3 718 m.n.m. Ostrov Fuerteventura vás zase uchvátí nejkrásnějšími plážemi v Atlantiku, na kterých si budete připadat jako v Karibiku. Gran Canaria zaujme návštěvníky svou neuvěřitelnou přírodní a kulturní rozmanitostí. 

Španělsko je země, která vás okouzlí a budete se do ní vždy rádi vracet. 

Tak neváhejte a vyberte si některý se zájezdů do Španělska a zažijte zde pohodovou dovolenou :)

[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání

další nabídky >


Španělsko dovolená a zájezdy