Detail destinace
Vyhledávání zájezdu
  • České CK
  • Německé CK
Rozšířené hledání

Mykonos Řecko - transparent

Destinace:

Mykonos je řecký ostrov, nacházející se v souostroví Kyklady, severně od ostrovů Paros a Naxos. Jedná se o velice známý ostrov mezi těmi, kteří pro svou dovolenou vyhledávají pestrý noční život. Mykonos je proslulý svými nekonečnými párty a bouřlivými večírky. Z tohoto důvodu ho nedoporučujeme rodinám s dětmi, či klientům, kteří vyznávající klidnou dovolenou. Nejedná se o nikterak veliký ostrov, ale kromě bujarého nočního života má ještě spoustu co nabídnout. Díky své neskonalé kráse, kvalitním službám a mírně vyšším cenám je vyhledáván i celebritami a movitější klientelou.

Mykonos je díky malé vlhkosti poměrně vyprahlý a celkově s hornatým a kamenitým povrchem. Nabízí členité pobřeží plné menších i větších zálivů a zátok, barevné pláže, velmi zajímavou architekturu, i historické památky.

Centrem veškerého dění je hlavní město Mykonos, kam za zábavou přijíždějí i klienti, ubytovaní v jiných částech ostrova. Dalšími vyhledávaným střediskem je Ornos, nacházející se necelé 4 km jižně od hlavního města. Právě díky jeho vzdálenosti od centra dění a krásné písečné pláži je toto místo velmi oblíbené. Dalším oblíbené místo je okolí Platis Gialos se svou nádhernou písčitou pláží. Od hlavního města je středisko vzdáleno cca 6km.

Vyberte si některý z nabízených zájezdů a zažijte svou vysněnou dovolenou na ostrově Mykonos :)

 

Kdy na dovolenou na Mykonos

Sezona je zde od června do září, ale létá se zde již od května až do října.

 
Doba letu a časový posun

Z Prahy  bývá nšejčastější spoj letecky do Athén s přestupem na místní linku Athény-Mykonos. Oproti České republice je v Řecku o hodinu více.


Letiště

Mykonos  JMK

 

[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání

další nabídky >

Dovolená a zájezdy Řecko Mykonos