Recenze dovolená na Samosu, Kefalonii a Attice

Recenze nejlepších 10 hotelů na Samosu, Kefalonii a Attice

Recenze našich zákazníků, doporučení 10 nejlepších hotelů na Samosu, Kefalonii a Attice

Kampos Village 3*+ Samos - Votsalakia - Kampos

- naše hodnocení 82%

Hotel je uváděný jako kategorie 3*. Byli jsme až v druhé polovině září a bylo nádherné počasí a skvělé moře. Všechno bylo čisté, uklizené. V pokojích byl trochu starší nábytek, obyčejná koupelna, ale čistá. V resortu byly 3 bazény.

Stravování nám naprosto vyhovovalo, jídla byl velký výběr, takže nás to za 2 týdny neomrzelo. Personál byl výborný, ve všem vyšel vstříc, takže na služby si nemůžeme stěžovat. All inklusive nebylo na pláži.

Pláž byla pěkná, oblázková, lehátka se platila 5 eur. 4 km dál byla také hezká pláž. Vstup do moře nebyl příliš pozvolný, jen 2 – 3 metry, pak byla najednou hloubka.

Tato dovolená se dá doporučit i pro rodiny s dětmi, byl dětský bazén, klouzačky, prolézačky a dětské animační programy.

Podnikly jsme výlet okruhem po ostrově Samos, a to se nám moc líbilo.

 

Ionian Sea Hotel villas & Aqua Park 4* Kefalonie - Kounopetra
- naše hodnocení 86%

Kategorie 4* hotelu odpovídala, hotel se skládal z 2 – 3 patrových budov. Koupelna byla menší.

Se stravováním jsme byli maximálně spokojeni, přítel přibral 5 kilo. Každý den byly k dispozici ryby, mleté maso, krevety a tradiční řecká jídla jako mousaka, souvlaki. Zeleninu používanou do jídla si sami pěstují, takže je v bio kvalitě. Celý den byl k dispozici barel s pitnou vodou. Z alkoholu měli výborné pivo, víno a ouzo byly také dobré.

Personál byl moc milý, radili nám, kam máme zajet na výlet, doporučili pěkné pláže. Recepční nám zařídila zapůjčení skútru za výhodnou cenu.

Pokoje čisté, vždy perfektně uklizené.

Pláž byla písečno-kamínková, vstup do moře byl hodně pozvolný, takže ideál pro malé děti nebo starší lidi. V moři ale bylo dost řas. Dalo se také zajít kousek dál z mírnějšího kopce přibližně 150 m k jiné pláži. Lehátka a slunečníky byly na pláži za poplatek. Okolí hotelu bylo hodně klidné, nejbližší rušnější město bylo vzdálené 7 km – Lixouri.

V hotelu bylo dost Čechů, především rodiny s předškolními dětmi.

Podnikali jsme hodně výletů – například do jeskyní, kde byla hloubka 15 metrů a bylo vidět až na dno, dále jsme byli a pláži Myrtos a Antisamos a na pláži Xi s červeným pískem.

 

KINETTA BEACH RESORT & SPA 4* Athény - Attika - Kinetta

- naše hodnocení 80%