Recenze dovolená Mauritius

Recenze našich zákazníků

Merville Beach Hotel 3*+ - Mauritius

- p.Seneši (2 dospělé osoby)

- naše hodnocení 88%

Bydleli jsme ve starším pokoji, ale byl čistý a všechno bylo fajn. Po příjezdu vás nechají nejdříve vydechnout, vysprchovat se, pak až vyřizujete papíry. Při odletu to samé.

4* - 5* hotely jsou moc nadýchané, lepší jsou 3*-4*, jsou takové rodinné, kvůli atmosféře. Hodně tam byli Francouzi, Češi, Němci.

Místní kuchyně byla suprová. Samá kvalitní jídla, od másla až po čaje – vynikající. Jídlo bylo neskutečně dobré, víno také výborné. Po jídle jsme podepisovali, co jsme si dali. Super servis – při červené vlaječce přišel vždy pikolík.

Pláž byla krásná, s bílým pískem, brzy je hloubka. Odliv není tak markantní, tak 1 metr – není to třeba jako v Egyptě.

Za 50 eur jsme si projeli celý ostrov. Pláže jsou všude takové podobné. Byli jsme také v lihovaru. Láhev stála tak 800 – 4.000 Kč za vyšší řady rumu.

Dovolenou preferujeme raději klidnější. Doporučuji 2,5 hodiny na přestup v Paříži, za 1,5 hodiny se to nestihnete, pořád se clí (6x – 7x).

 


Hotel Riu Le Morne 4* - Mauritius

- p. Hrdličková (2 dospělé osoby)

- naše hodnocení 84%

Z dovolená na Mauritiusu jsem se vrátila naprosto nadšená. Jsou tam hodně přátelští lidé. Ubytování nemám co vytknout, vše bylo čisté, služby super.

Jídlo bylo výtečné – losos, tuňák, krevety, pečené krůty, mango, sýry – roc forc, každý den byl nějaký drink. Personál nás usazoval na místo. All inclusive fungovalo 24 hodin denně. V ceně byl také minibar na pokoji, který obsahoval 6 plechovek nealka, každé 2 dny minibar doplňovali.

Pláž byla ohromná, chodilo se na ni kolem baru u bazénu. Po pláži jsme chodili do sesterského hotelu – Riu Creole. Lehátka byla neobsazená, bylo dost volno a málo lidí. Byl to úžasný relax, na pláži byl velký klid.

Byli jsme na 3 výletech – v národním parku, u vodopádů, couračka taxíkem, nakupování.

Byla to opravdu parádní dovolená, hned bychom se tam vrátili.Hotel Riu Creole 4* - Mauritius

- p.Korda (2 dospělé osoby)

- naše hodnocení  82%

Ubytování odpovídalo kategorii, kterou uvádí cestovní kancelář. Bydleli jsme v ještě nezrekonstruovaných pokojích.

Jídlo bylo super, studená i teplá kuchyně, hodně vína, šampaňské. Jídla bylo dost. Personál byl ochotný a milý.

U moře byl trochu problém, bylo tam hodně korálů, hrubší písek a ne moc ideální vstup do vody. Trochu dále byly americké hotely a tam byla nádherná široká pláž. Hodně to opaluje, na sluníčku je až 39°C a v noci 30°C.

Absolvovali jsme 1 denní výlet na vodopády.

Dovolená Mauritius