Recenze dovolená Bali

Recenze našich zákazníků

Amed Paradise Warung 2* - Bali - Jalan Raya Amed Seraya

- p. Kokta(2 dospělé osoby)

- naše hodnocení 90%

- navštívil jsem mého kamaráda osobně a rád řeknu nejdetailnější informace :-)

únor 2017

tripadvisor: hodnocení 5*  96%          hodnocení 4* 4%            hodnocení 3* 0%                hodnocení 2* 0%              hodnocení 1* 0% 

 

Vybavení:

     Nádherná pohádková dovolená na indonéském ostrově Bali. Jedním z ubytování, které jsme při pobytu využili, byl Amed Paradise warung & house, jehož majitelem je česky mluvící balijec Marcel. I ostatní personál se aspoň česky mluvit snaží, takže ideální pro turisty s horší angličtinou. Dorozumět se tu česky opravdu není problém. Ubytovaní jsme byli v kouzelných autentických chýších, které se nacházejí na vrchním patře ubytování a mají krásný výhled na moře a okolní zeleň. Na Bali jsme byli na konci období dešťů, takže bylo krásně vše zbarvené a bylo na co koukat. V celých prostorech je bezplatná wifi. Disponuje bazénem. Personál je neuvěřitelně milý, vše zařídí a jak říkají " Na Bali nic není problém kámo", tak to opravdu platí. Je zde příjemná atmosféra, Marcel pořádá neskutečné večery s živou reggae hudbou a podobně zábavné akce.

 

Stravování:

         Součástí ubytování je restaurace, kde jsme si každé ráno objednali, na co jsme měli zrovna chuť ( slané i sladké, zejména vaječné pokrmy). Podle výběru ovoce nám připravili smoothie, samozřejmostí je káva, čaj či jiný horký či studený nápoj. Přes den široká nabídka místních jídel, velmi často výborné ryby, které můžeme jedině doporučit. Byli vždy čerstvé, ráno přivezené místními rybáři. Objednat bylo možné i klasický český řízek nebo jiné české pokrmy, na objednání i grilované sele nebo větší ryba pro skupinu lidí. Opravdu se dalo domluvit na čemkoliv. V Amedu jsme navštívili i jiné restaurace a určitě jsme nelitovali, kdo se odváží i mimo, pochutná si i jinde.

 

Pláž:

        Hned přes místní komunikaci se nachází pláž, jsou zde asi 4 lehátka, která zde jsou schovaná pro hosty, jsou zdarma a nestalo se, že by byla obsazená. Většina lidí na Bali jezdí za turistikou a koupat se na jiné pláže, takže opravdu nebyl problém si lehnout a strávit odpočinkový den i tady. Krásná pláž je White sand beach, dá se navštívit i během některého z výletů, ale doporučuji zde strávit i celý den. Nádherné pláže jsou na ostrovech Gili ( Trawangan, Meno, Air) - široké, bílý písek, spoustu volného místa, pozvolný vstup do moře.

 

Okolí:

        Možností kam na Bali zajet je spoustu, od návštěv chrámů, paláců, přes vodopády, návštěvu opic v Ubudu či rýžových políček. Zajímavá je i návštěva výroby cibetkové kávy nebo čokoládovny. Marcel má tým lidí, kteří Vám výlety sestaví na míru podle přání, rozvezou autem, počkají na vás než si vše v klidu prohlídnete, než se vykoupete a odpočinete na pláži... proste nic není problém. A Bali určitě za prozkoumání stojí. Rozhodně doporučuji navštívit ostrovy Gili. My jsme strávili 2 dny na Gili Air, krásné pláže, ostrov je malinký, dá se obejít dokola pěšky nebo objet na zapůjčeném kole. Večer navštivte místní bary, často hraje i živá hudba a posezení na pláži s pohledem na západ slunce, je opravdu top. Pokud na Gili zajedete, a máte rádi podmořský svět, tak neváhejte využít šnorchlovací výlety. Když budete mít štěstí, tak kromě spousty rybiček a korálů, uvidíte i želvy. Super zážitek. Šnorchlování je velmi populární i na samotném Bali a je opravdu co pozorovat ( ryby, korály, ztroskotané lodě).

Bumi Ayu Hotel 3* - Bali - Sanur

- p. Podlahová(2 dospělé osoby)

- naše hodnocení 84%

 

 

Club Bali Mirage 3* - Bali - Tanjung Benoa - Nusa Dua

- p. Andrýsek(2 dospělé osoby)

 

 

Dovolená Indonésie Bali