Detail státu

Mauricius Mauricius - transparent

Vyhledávání zájezdu
  • České CK
  • Německé CK
Rozšířené hledání

Destinace:

MAURICIUS

 

Mauricius, to je skutečný ráj na zemi. Na své si zde přijdou i ti nejnáročnější cestovatelé. Výjimkou zde není ani uzavření sňatku. Novomanželé ocení kvalitní areály, milovníci pláží se mohou těšit na bílý písek a tyrkysové moře. Také pro rodiny s dětmi je na ostrově mnoho rekreačních zařízení, které budou milovat nejen vaše děti. Kromě vodních sportů, jako je potápění, windsurfing a hlubinný rybolov, vyzkoušejte aktivity jako je golf nebo jízda na koni. Ostrovní ráj je obklopen korálovými útesy s fascinujícím podvodním světem. Vydejte se na výlety a obdivujte scénické třtinové pole, zelené hory, padající vodopády a široké pláně.  Nesmírnou výhodou je také stabilní počasí tohoto tropického ostrova.  Pouze v únoru a březnu můžete očekávat bouřky s deštěm a cyklony. Neváhejte a vyberte si z nabídky zájezdů GLOBUS TRAVEL a objevte ráj na zemi.

Kdy na dovolenou na Mauricius

Na Mauriciu je během celého roku vysoká vlhkost. V centrální části je to až 90%, na pobřeží kolem 75%. Vzhledem k tropickému pásmu, ve kterém ostrov leží, se dá počasí těžko definovat. Nejčastěji však turisté jezdí do této destinace v období od ledna do dubna, kdy se teploty pohybují okolo příjemných 30°C. Ovšem záleží, kde na ostrově se zrovna nacházíte. Na severu může být zcela jiné počasí než na jihu.

Mauricius a vízum

K cestě na Muricius budete potřebovat pouze platný pas. Vízová povinnost zde není vyžadována.

Mauricius, doba letu a časový posun

Na Mauricius z Prahy poletíte 12 hodin. Časový posun je zde vůči středoevropskému času v zimě + 3 hodiny a v létě +2 hodiny.

 

Letiště

Plaisance

MRU

Rodriguez Island

RRG

[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání

další nabídky >


Mauricius dovolená a zájezdy