Detail státu

Maroko Maroko - transparent

Vyhledávání zájezdu
  • České CK
  • Německé CK
Rozšířené hledání

Destinace:

MAROKO

Toužíte objevit tajemný svět Orientu? Pak se vydejte do Maroka. Země známých královských měst vás nadchne barevnými tržišti, mozaikou a ozdobnými ornamenty. Maroko patří mezi nejbohatší země Afriky, nejen díky přírodě, ale i díky kultuře. Najdete zde zasněžené vrcholky Velkého Atlasu, ale také písčité duny a zelené datlové oázy Sahary. Ponořte se do tajemného světa Orientu a budete si připadat jako ve filmu. Však také brána do Sahary Ouarzazate inspirovala hollywoodské trháky jako „Lawrence z Arábie“, „Gladiátor“ a „Království nebeské“. Zažijte vaši dovolenou ve filmovém městě Casablanca a na slunném pobřeží v Agadiru. Poznejte klidný život Berberů, prozkoumejte královská města a obdivujte barevné zpracování. Vyberte si z nabídky zájezdů do slunného Maroka.

Kdy na dovolenou do Maroka

Počasí v Maroku je ovlivněno Středozemním mořem a pohořím Velký Atlas. Obecně lze říci, že je zde v létě teplé počasí kolem 30°C a na podzim a v zimě kolem 21°C. Čím více na jihu země budete, tím budou teploty vyšší. V létě v poušti mohou teploty vystoupat až k 50°C.

Maroko a vízum

Na dovolenou v Maroku budete potřebovat pouze pas, platný alespoň 3 měsíce od vstupu do této země. Vízum ke vstupu do Maroka není vyžadováno, občané ČR však musí být pro pobyt vybaveni přiměřenou finanční částkou s ohledem na předpokládanou délku a účel pobytu.

Maroko, doba letu a časový posun

Let z Prahy do Maroka trvá 3 hodiny 25 minut a délka letu je 2 572 km. Časový posun je zde v letních měsících – 2 hodiny.

Letiště

Agadir

AGA

Rabat

RBA

Casablanca

CMN

Marrakech

RAK

Essadouira

ESU

 

[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání

další nabídky >


Maroko dovolená a zájezdy