Detail státu

Maledivy Maledivy - transparent

Vyhledávání zájezdu
  • České CK
  • Německé CK
Rozšířené hledání

Destinace:

MALEDIVY

 

Maledivy, to je ráj 1000 ostrovů. Již při příletu na hlavní ostrov Male návštěvníky uchvátí pohled na malé korálové ostrovy, které jsou svázané dohromady jako perly na provázku a jsou obklopeny tyrkysovými lagunami. Zhruba 100 ostrovů slouží jako takzvané „ostrovní hotely“, kde na vás čeká to pravé maledivské klišé - horké vodní lázně, osamocené pláže z bílého korálového písku, domy obklopené útesy, nepředstavitelné biodiverzity pod povrchem a umírněný luxus v kombinaci s takzvaným Robinson Crusoe efektem. Druhý termín naznačuje další speciální funkci ostrovního státu. Cestovní ruch a každodenní život jsou na Maledivách od sebe odděleny. Turisté tak mají jen omezený přístup k místním ostrovům. Pokud toužíte po exkluzivní dovolené na nádherných plážích se službami all inclusive v těch nejprestižnějších hotelech, pak se vydejte na jedinečnou dovolenou na Maledivy, kde zapomenete na starosti všedního dne a budete si užívat luxus.

Kdy na dovolenou na Maledivy

Na Maledivách je slunečné tropické podnebí. Nejsušším obdobím je měsíc leden a únor. Turistická sezóna je zde prakticky po celý rok, ale nejvíce návštěvníků je zde v období od listopadu do dubna, kdy je zde přes 30°C. Oblíbeným termínem je také prosinec – leden, kdy sem lidé jezdí strávit Vánoce.

Maledivy a vízum

Na Maledivy je nutné mít platný cestovní pas po dobu pobytu. Vízum zařizovat nemusíte. Od 1. 1. 2012 byla zavedena odletová daňová taxa 25$. Turisté, kteří přijíždí na Maledivy z rizikových oblastí, musí při vstupu do země navíc předložit potvrzení o očkování proti žluté zimnici.

Maledivy, doba letu a časový posun

Let z Prahy Maledivy trvá 12 hodin. Časový posun je zde + 4 hodiny vůči středoevropskému času.

Letiště

Male

MLE

[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání

další nabídky >


Maledivy dovolená a zájezdy