Jak objednat dovolenou

Potřebujete poradit, jak postupovat při objednání dovolené na GlobusTravel.cz? Zde je náš jednoduchý návod:

 

Vyhledání zájezdu

Vhodný zájezd lze nejlépe vyhledat pomocí vyhledávače, který se nachází v levé části obrazovky. Zde si ve filtru přednastavíte parametry vaší dovolené přesně podle vašich představ. Můžete zde také přepínat filtr mezi českými a německými cestovními kancelářemi. Standardně je nastavený pouze základní filtr, ale kliknutím na "rozšířené hledání" přibudou k dispozici další možnosti filtru. Zadejte parametry vaší dovolené a klikněte na "vyhledat".

                                                                          

 

 

Seznam zájezdů

Po vyhledání zájezdů se zobrazí seznam vyhledaných zájezdů, dle zadaných parametrů. Standardně je seznam zájezdů seřazen od nejnižší ceny po nejvyšší. Klikněte na konkrétní zájezd pro zobrazení detailu.

 

                                      Seznam zájezdů

 

Detail zájezdu

Detail zájezdu poskytuje veškeré informace o vybraném zájezdu. Naleznete zde informace o zájezdu/ubytování s galerií fotografií zájezdu/ubytování, dostupné termíny (DA/AT - odlety z Německa a Rakouska), v případě ubytování mapu a recenze. Termíny jsou vždy přednastaveny pouze ve vašem zadaném rozmezí.

 

                                     

 

 

Kalkulace ceny a objednání zájezdu

Vybrete si termín, klikněte na "vybrat". 

 

                                    

 

 

Klikněte na "ceník" a nastavte další možnosti (počet osob, počet dětí a jejich věk, výběr pokoje a výběr služeb). V zápětí se vypočítá kalkulace dle vašeho zadání.  

 

                                  

                                   

                                   

 

Nyní můžete pod kalkulací vyplnit kontaktní údaje, případně kompletní údaje o cestujících, a odeslat nezávaznou objednávku kliknutím na "nezávazně objednat"..

 

                                     

 

 

Následně vám na e-mail dorazí potvrzení přijetí nezávazné objednávky a poté vás budeme kontaktovat s informacemi o dalším postupu.