Detail státu

Indonésie Indonésie - transparent

Vyhledávání zájezdu
  • České CK
  • Německé CK
Rozšířené hledání

Destinace:

INDONÉSIE

 

Indonésie je obrovská země, kde se snoubí nejrůznější náboženství, kultury, tradice a modernosti, odehrávající se v nádherné přírodní scenérii. Cesta tam vás zavede do jedné z nejzajímavějších destinací v jihovýchodní Asii a do největšího světového ostrovního státu. Indonésie je rájem pro potápění a šnorchlování. Tulambenu, na ostrově Bali, je jednou z nejvíce rozvíjejících se destinací pro potápěče. V Raja Ampat vás uchvátí úžasné korálové útesy, klidné, tyrkysové laguny a skryté zátoky. Ti, kdo chtějí zažít romantickou dovolenou,  v Raja Ampat jezdí také na slavný Coral Triangle, ve kterém žije více než 3000 různých druhů ryb, najdete zde barevné korálové útesy a kromě želv, zde můžete zahlédnout i delfíny, obří velryby a žraloky. Mezi nejznámější ostrovy, z celkového počtu 17 500, patří Bali, Jáva, Sumatra, Lombok, Borneo, Sulawesi a Nové Guineje. Určitě ale stojí za to prozkoumat i menší okolní ostrovy, a to zejména malé a velké Sundy a Moluky Spice Island, které jsou rájem pro klid a odpočinek. Vyberte si z nabídky last minute zájezdů dovolenou vašich snů.

Kdy na dovolenou do Indonésie

V Indonésii je období dešťů v měsících říjen - duben a suché období v měsících květen - září. Na Lomboku jsou průměrné roční teploty kolem 31,5 °C, teplota moře je pak většinu roku kolem 29 °C.

Indonésie a vízum

Do Indonésie je nutný mít cestovní pas platný ještě 6 měsíců po návratu z dovolené. Doporučujeme si před vaší cestou do konkrétní destinace ověřit, zda není vyžadována vízová povinnost, obecně do Indonésie ale stačí pouze cestovní pas.

Indonésie, doba letu a časový posun

Let z Prahy do Indonésie trvá 12-16 hodin. Na západě je časový posun + 7 hodin, ve střední části + 8 hodin a na východě + 9 hodin.  

[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání

další nabídky >


Indonésie dovolená a zájezdy