Detail státu

Egypt Egypt - transparent

Vyhledávání zájezdu
  • České CK
  • Německé CK
Rozšířené hledání

Destinace:

Láká vás exotická a cenově dostupná dovolená? Vydejte se na dovolenou do okouzlující země pyramid, faraonů, za jedněmi z nejkrásnějších korálových útesů, za výbornými podmínkami k potápění a šnorchlování. To vše, a ještě mnohem více vám nabízí Egypt. V Egyptě na vás čeká opravdová exotika. Tato země je mezi turisty oblíbená především pro lákavé ceny first minute nebo last minute a také pro svoji krátkou letovou vzdálenost.

Hlavními oblastmi Egypta je hlavní město Káhira, dále turisty velmi oblíbená a hojně navštěvovaná Hurghada, Marsa Alam, Sharm El Sheikh a Taba. Oblasti, ze kterých si můžete vybírat zájezdy uspokojí na dovolené i ty nejnáročnější klienty, protože Egypt má rozhodně co nabídnout. Jsou to především pěkné pláže, průzračně čisté moře, bohatý podmořský život, historické památky, ale také jsou to nepochybně luxusní hotely s bohatou nabídkou all inclusive.

A co byste v této krásné zemi během vaší dovolené rozhodně nevynechat? Zajímavých míst je v Egyptě opravdu hodně, během vaší dovolené se tedy rozhodně nudit nebudete. Jestliže tedy chcete kombinovat vodní radovánky s poznáváním památek a zajímavých míst, tak si v Egyptě určitě přijdete na své. Pokud máte rádi muzea, pak je pro vás jako stvořené město Luxor. Za návštěvu také stojí známé pohřebiště – Údolí králů nebo Údolí velryb, které je nejzachovalejší paleontologická lokalita na světě. Z historických památek můžete navštívit různé chrámy, mešity a ujít byste si neměli nechat ani známou sfingu a pyramidy v Gíze. VYpravit se též můžete na plavbu po Nilu, která vám jistě zůstane na dlouho v srdci.

Dovolená v této zemi splní všechna vaše očekávání, která máte ohledně vaší dovolené a ta tak bude příjemným pobytem přesně podle vašich představ.Při rezervaci dovolené do Egypta se spolehněte na dlouholeté zkušenosti GLOBUS TRAVEL a zažijte tak luxusní dovolenou za příznivou cenu.

Neváhejte, vyberte si některý se zájezdů do Egypta a zažijte zde pohodovou dovolenou :)

Kdy na dovolenou do Egypta

V Egyptě je díky subtropickému pásmu suché pouštní počasí. Pokud plánujete navštívit tuto zemi za účelem poznávání, doporučujeme období od prosince do března, kdy se teplota nevyšplhá výš jak na 25°C. Příznivci sluníčka si přijdou na své nejvíce od června do září, kdy se teplota pohybuje kolem 35°C a teplota moře je kolem 27°C.

Egypt a vízum

Do Egypta budete potřebovat pouze pas, který bude platný alespoň 6 měsíců od začátku vaší dovolené. Vízum se zde zařizuje přímo na letišti, dopředu tedy není potřeba nic vyřizovat.

Egypt, doba letu a časový posun

Doba letu do Egypta je 4 hodiny a 30 minut. Časový posun pak je + 1 hodina.

Letiště

Hurghada HRG
Marsa Alam RMF
Sharm El Sheikh SSH
Káhira CAI

 

[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání

další nabídky >


Egypt dovolená a zájezdy